PSMN041-80YLX
MOSFET N-CH 80V 25A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2264992-PSMN041-80YLX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN041-80YLX
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 80 V 25A (Tc) 64W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56, Power-SO8
شماره محصول پایه PSMN041
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 25A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 41mOhm @ 5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.1V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 21.9 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSC-100, SOT-669
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)80 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1108 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 64W (Tc)