FDH44N50
MOSFET N-CH 500V 44A TO247-3
قسمت # NOVA:
312-2289829-FDH44N50
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDH44N50
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 500 V 44A (Tc) 750W (Tc) Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FDH44
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 44A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 120mOhm @ 22A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 108 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)500 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5335 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 750W (Tc)