PHB27NQ10T,118
MOSFET N-CH 100V 28A D2PAK
قسمت # NOVA:
312-2263457-PHB27NQ10T,118
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PHB27NQ10T,118
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 28A (Tc) 107W (Tc) Surface Mount D2PAK
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D2PAK
شماره محصول پایه PHB27NQ10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 28A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 50mOhm @ 14A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 30 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1240 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 107W (Tc)