STH80N10LF7-2AG
MOSFET N-CH 100V 80A H2PAK-2
قسمت # NOVA:
312-2311555-STH80N10LF7-2AG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STH80N10LF7-2AG
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 80A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount H2Pak-2
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده H2Pak-2
شماره محصول پایه STH80
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, STripFET™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 80A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 10mOhm @ 40A, 10V
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 28.3 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2900 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 110W (Tc)