FQD13N10TM
MOSFET N-CH 100V 10A DPAK
قسمت # NOVA:
312-2290257-FQD13N10TM
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FQD13N10TM
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 10A (Tc) 2.5W (Ta), 40W (Tc) Surface Mount TO-252AA
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252AA
شماره محصول پایه FQD13N10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهQFET®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 10A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 180mOhm @ 5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 16 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 450 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.5W (Ta), 40W (Tc)