PSMN3R2-40YLDX
MOSFET N-CH 40V 120A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2290556-PSMN3R2-40YLDX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN3R2-40YLDX
بسته استاندارد:
1,500
N-Channel 40 V 120A (Ta) 115W (Ta) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56, Power-SO8
شماره محصول پایه PSMN3R2
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.3mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.05V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 57 nC @ 10 V
ویژگی FETSchottky Diode (Body)
بسته / موردSC-100, SOT-669
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 4103 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 115W (Ta)