BLL8H0514-25U
RF FET LDMOS 100V 21DB SOT467C
قسمت # NOVA:
308-2258691-BLL8H0514-25U
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLL8H0514-25U
بسته استاندارد:
20
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS 50 V 50 mA 1.2GHz 21dB 25W SOT467C
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FETs، MOSFET - RF
سازندهAmpleon USA Inc.
RoHS 1
بسته دستگاه تامین کننده SOT467C
شماره محصول پایه BLL8
سلسله-
کسب کردن 21dB
ولتاژ - تست50 V
شکل سر و صدا-
فعلی - تست 50 mA
توان خروجی 25W
بسته / موردSOT-467C
رتبه فعلی (آمپر) -
ولتاژ - نامی100 V
فرکانس 1.2GHz