BLP05H9S500PY
BLP05H9S500P/OMP780/REELDP
قسمت # NOVA:
308-2257347-BLP05H9S500PY
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLP05H9S500PY
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50 V 50 mA - 25.2dB 500W OMP-780-4F-1
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FETs، MOSFET - RF
سازندهAmpleon USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده OMP-780-4F-1
شماره محصول پایه BLP05
سلسله-
کسب کردن 25.2dB
ولتاژ - تست50 V
شکل سر و صدا-
فعلی - تست 50 mA
توان خروجی 500W
بسته / موردOMP-780-4F-1
رتبه فعلی (آمپر) 2.8µA
ولتاژ - نامی108 V