BLP15H9S10Z
BLP15H9S10/SOT1482/REELDP
قسمت # NOVA:
308-2255145-BLP15H9S10Z
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLP15H9S10Z
بسته استاندارد:
500
RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50 V 60 mA 1.4GHz 22dB 10W SOT-1482-1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده SOT-1482-1
شماره محصول پایه BLP15
سلسلهBLP
کسب کردن 22dB
ولتاژ - تست50 V
شکل سر و صدا-
فعلی - تست 60 mA
توان خروجی 10W
بسته / موردSOT-1482-1
رتبه فعلی (آمپر) 1.4µA
ولتاژ - نامی104 V
فرکانس 1.4GHz