BUK9K52-60RAX
BUK9K52-60RA/SOT1205/LFPAK56D
قسمت # NOVA:
303-2248754-BUK9K52-60RAX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BUK9K52-60RAX
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 16A (Ta) 32W (Ta) Surface Mount LFPAK56D
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FET ها، MOSFET ها - آرایه ها
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56D
بسته / موردSOT-1205, 8-LFPAK56
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 16A (Ta)
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 49mOhm @ 5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.1V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 5.6nC @ 5V
ویژگی FETLogic Level Gate
نوع FET2 N-Channel (Dual)
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 725pF @ 25V
قدرت - حداکثر 32W (Ta)