NTMFD030N06CT1G
MOSFET N-CH 60V T6 8DFN
قسمت # NOVA:
303-2251605-NTMFD030N06CT1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NTMFD030N06CT1G
بسته استاندارد:
1,500
Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 7A (Ta), 19A (Tc) 3.2W (Ta), 23W (Tc) Surface Mount 8-DFN (5x6) Dual Flag (SO8FL-Dual)
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FET ها، MOSFET ها - آرایه ها
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-DFN (5x6) Dual Flag (SO8FL-Dual)
شماره محصول پایه NTMFD030
بسته / مورد8-PowerTDFN
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 7A (Ta), 19A (Tc)
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 29.7mOhm @ 3A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 13µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 4.7nC @ 10V
ویژگی FETStandard
نوع FET2 N-Channel (Dual)
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 255pF @ 30V
قدرت - حداکثر 3.2W (Ta), 23W (Tc)