FDMD82100L
MOSFET 2N-CH 100V 7A 6-MLP
قسمت # NOVA:
303-2248724-FDMD82100L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDMD82100L
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 100V 7A 1W Surface Mount 12-Power3.3x5
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FET ها، MOSFET ها - آرایه ها
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 12-Power3.3x5
شماره محصول پایه FDMD82100
بسته / مورد12-PowerWDFN
سلسلهPowerTrench®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 7A
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 19.5mOhm @ 7A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 24nC @ 10V
ویژگی FETLogic Level Gate
نوع FET2 N-Channel (Dual)
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1585pF @ 50V
قدرت - حداکثر 1W