DMN2005DLP4K-7
MOSFET 2N-CH 20V 0.3A 6-DFN
قسمت # NOVA:
303-2361082-DMN2005DLP4K-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMN2005DLP4K-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 300mA 400mW Surface Mount X2-DFN1310-6 (Type B)
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FET ها، MOSFET ها - آرایه ها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)