NSL12AWT1G
TRANS PNP 12V 2A SC88/SC70-6
قسمت # NOVA:
301-2036283-NSL12AWT1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NSL12AWT1G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Bipolar (BJT) Transistor PNP 12 V 2 A 100MHz 450 mW Surface Mount SC-88/SC70-6/SOT-363
More Information
دسته بندیترانزیستور - دوقطبی (BJT) - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-88/SC70-6/SOT-363
شماره محصول پایه NSL12
سلسله-
بسته / مورد6-TSSOP, SC-88, SOT-363
افزایش جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic، Vce 100 @ 800mA, 1.5 V
اشباع Vce (حداکثر) @ Ib، Ic 290mV @ 20mA, 1A
فرکانس - انتقال100MHz
فعلی - برش جمع کننده (حداکثر)100nA
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)12 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 2 A
نوع ترانزیستورPNP
قدرت - حداکثر 450 mW