DXT13003EK-13
TRANS NPN 460V 1.5A TO252
قسمت # NOVA:
301-2041689-DXT13003EK-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DXT13003EK-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Bipolar (BJT) Transistor NPN 460 V 1.5 A 4MHz 1.6 W Surface Mount TO-252-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - دوقطبی (BJT) - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252-3
شماره محصول پایه DXT13003
سلسله-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
افزایش جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic، Vce 15 @ 300mA, 2V
اشباع Vce (حداکثر) @ Ib، Ic 400mV @ 250mA, 1A
فرکانس - انتقال4MHz
فعلی - برش جمع کننده (حداکثر)-
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)460 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 1.5 A
نوع ترانزیستورNPN
قدرت - حداکثر 1.6 W