ZXTP25020BFHTA
TRANS PNP 20V 4A SOT23-3
قسمت # NOVA:
301-2033113-ZXTP25020BFHTA
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ZXTP25020BFHTA
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Bipolar (BJT) Transistor PNP 20 V 4 A 250MHz 1.25 W Surface Mount SOT-23-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - دوقطبی (BJT) - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه ZXTP25020
سلسله-
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
افزایش جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic، Vce 100 @ 10mA, 2V
اشباع Vce (حداکثر) @ Ib، Ic 210mV @ 500mA, 5A
فرکانس - انتقال250MHz
فعلی - برش جمع کننده (حداکثر)50nA (ICBO)
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)20 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 4 A
نوع ترانزیستورPNP
قدرت - حداکثر 1.25 W