NSS30100LT1G
TRANS PNP 30V 1A SOT23-3
قسمت # NOVA:
301-2029129-NSS30100LT1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NSS30100LT1G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Bipolar (BJT) Transistor PNP 30 V 1 A 100MHz 310 mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
More Information
دسته بندیترانزیستور - دوقطبی (BJT) - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3 (TO-236)
شماره محصول پایه NSS30100
سلسله-
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
افزایش جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic، Vce 100 @ 500mA, 2V
اشباع Vce (حداکثر) @ Ib، Ic 650mV @ 200mA, 2A
فرکانس - انتقال100MHz
فعلی - برش جمع کننده (حداکثر)100nA
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)30 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 1 A
نوع ترانزیستورPNP
قدرت - حداکثر 310 mW