2SCR542PFRAT100
NPN DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON
قسمت # NOVA:
301-2033236-2SCR542PFRAT100
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
2SCR542PFRAT100
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Bipolar (BJT) Transistor NPN 30 V 5 A 250MHz 500 mW Surface Mount MPT3
More Information
دسته بندیترانزیستور - دوقطبی (BJT) - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده MPT3
شماره محصول پایه 2SCR542
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
بسته / موردTO-243AA
افزایش جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic، Vce 200 @ 500mA, 2V
اشباع Vce (حداکثر) @ Ib، Ic 400mV @ 100mA, 2A
فرکانس - انتقال250MHz
فعلی - برش جمع کننده (حداکثر)1µA (ICBO)
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)30 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 5 A
نوع ترانزیستورNPN
قدرت - حداکثر 500 mW