MMPQ3906
TRANS 4PNP 40V 0.2A 16SOIC
قسمت # NOVA:
298-2010808-MMPQ3906
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMPQ3906
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Bipolar (BJT) Transistor Array 4 PNP (Quad) 40V 200mA 200MHz 1W Surface Mount 16-SOIC
More Information
دسته بندیترانزیستورها - دوقطبی (BJT) - آرایه ها
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-SOIC
شماره محصول پایه MMPQ39
بسته / مورد16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
سلسله-
افزایش جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic، Vce 100 @ 10mA, 1V
اشباع Vce (حداکثر) @ Ib، Ic 400mV @ 5mA, 50mA
فرکانس - انتقال200MHz
فعلی - برش جمع کننده (حداکثر)-
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)40V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 200mA
نوع ترانزیستور4 PNP (Quad)
قدرت - حداکثر 1W