BT136X-600,127
TRIAC 600V 4A TO220-3
قسمت # NOVA:
296-1997379-BT136X-600,127
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BT136X-600,127
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
TRIAC Standard 600 V 4 A Through Hole TO-220F
More Information
دسته بندیتریستورها - TRIACs
سازندهWeEn Semiconductors
RoHS 1
دمای عملیاتی 125°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220F
شماره محصول پایه BT136
ولتاژ - حالت خاموش600 V
فعلی - حالت روشن (RMS)) (حداکثر)4 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)15 mA
سلسله-
نوع تریاکStandard
ولتاژ - ماشه دروازه (Vgt) (حداکثر)1.5 V
جریان - نوسان غیر تکراری 50، 60 هرتز (Itsm) 25A, 27A
جریان - ماشه دروازه (Igt) (حداکثر)35 mA