BTA202X-800D,127
NOW WEEN - BTA202X-800D - 3 QUAD
قسمت # NOVA:
296-2000251-BTA202X-800D,127
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BTA202X-800D,127
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
TRIAC Logic - Sensitive Gate 800 V 2 A Through Hole TO-220F
More Information
دسته بندیتریستورها - TRIACs
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی 125°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220F
ولتاژ - حالت خاموش800 V
فعلی - حالت روشن (RMS)) (حداکثر)2 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)5 mA
سلسله-
نوع تریاکLogic - Sensitive Gate
ولتاژ - ماشه دروازه (Vgt) (حداکثر)1.5 V
جریان - نوسان غیر تکراری 50، 60 هرتز (Itsm) 14A, 15.4A
جریان - ماشه دروازه (Igt) (حداکثر)5 mA