T810-600B
TRIAC SENS GATE 600V 8A DPAK
قسمت # NOVA:
296-1999573-T810-600B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T810-600B
بسته استاندارد:
75
برگه اطلاعات فنی:
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600 V 8 A Surface Mount DPAK
More Information
دسته بندیتریستورها - TRIACs
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DPAK
شماره محصول پایه T810
ولتاژ - حالت خاموش600 V
فعلی - حالت روشن (RMS)) (حداکثر)8 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)15 mA
سلسله-
نوع تریاکLogic - Sensitive Gate
ولتاژ - ماشه دروازه (Vgt) (حداکثر)1.3 V
جریان - نوسان غیر تکراری 50، 60 هرتز (Itsm) 80A, 84A
جریان - ماشه دروازه (Igt) (حداکثر)10 mA