T435-800B-TR
TRIAC ALTERNISTOR 800V 4A DPAK
قسمت # NOVA:
296-2000203-T435-800B-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T435-800B-TR
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
TRIAC Alternistor - Snubberless 800 V 4 A Surface Mount DPAK
More Information
دسته بندیتریستورها - TRIACs
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DPAK
شماره محصول پایه T435
ولتاژ - حالت خاموش800 V
فعلی - حالت روشن (RMS)) (حداکثر)4 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)35 mA
سلسلهSnubberless™
نوع تریاکAlternistor - Snubberless
ولتاژ - ماشه دروازه (Vgt) (حداکثر)1.3 V
جریان - نوسان غیر تکراری 50، 60 هرتز (Itsm) 30A, 31A
جریان - ماشه دروازه (Igt) (حداکثر)35 mA