3352W-1-104LF
THUMBWHEEL POT 100K OHM 0.5W SID
قسمت # NOVA:
427-1592377-3352W-1-104LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3352W-1-104LF
برگه اطلاعات فنی:
100 kOhms 0.5W, 1/2W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Side Adjustment
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3352W
اندازه / ابعادRound - 0.350" Dia x 0.210" H (8.89mm x 5.33mm)
تعداد دورها1
نوع تنظیمSide Adjustment
توان (وات) 0.5W, 1/2W
تحمل±20%
خاتمه دادنPC Pins
مقاومت 100 kOhms