A14B-1-20-T-36
THERMOCOUPLE T TYPE 20AWG WIREON
قسمت # NOVA:
546-2775128-A14B-1-20-T-36
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A14B-1-20-T-36
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
T - Type Temperature Sensor -70°C ~ 480°C - Exposed Lead Wires
More Information
دسته بندیسنسورهای دما - ترموکوپل، پروب دما
سازندهNanmac
RoHS 1
نوع ترمینالExposed Lead Wires
سلسلهA14B
نوع عنصرT - Type
محدوده دما-70°C ~ 480°C
طول - سیم سرب36.000" (914.40mm)