SC30F103A
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
قسمت # NOVA:
540-2748414-SC30F103A
شماره قطعه سازنده:
SC30F103A
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
NTC Thermistor 10k Bead
More Information
دسته بندیسنسورهای دما - ترمیستور NTC
سازندهAmphenol Thermometrics
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصب-
شماره محصول پایه SC30
سلسلهSC
مقاومت بر حسب اهم در 25 درجه سانتیگراد10k
B تحمل ارزش-
B0/50-
B25/50-
B25/75-
B25/853969K
بسته / موردBead
قدرت - حداکثر 30 mW
تحمل مقاومت±0.05°C
طول - سیم سرب1.50" (38.00mm)