T55A107M007C0070
CAP TANT POLY 100UF 7V 1206
قسمت # NOVA:
108-480026-T55A107M007C0070
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T55A107M007C0070
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
100 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 7 V 1206 (3216 Metric) 70mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهVishay Sprague
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهvPolyTan™ T55
ظرفیت100 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد1206 (3216 Metric)
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.071" (1.80mm)