10TPE220ML
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
قسمت # NOVA:
108-479876-10TPE220ML
شماره قطعه سازنده:
10TPE220ML
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 25mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه 10TPE
سلسلهPOSCAP™ TPE
ظرفیت220 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.118" (3.00mm)