T591D336M035ATE065
CAP TANT POLY 33UF 35V 2917
قسمت # NOVA:
108-480126-T591D336M035ATE065
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T591D336M035ATE065
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
33 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35 V 2917 (7343 Metric) 65mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه T591D
سلسلهKO-CAP® T591
ظرفیت33 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.122" (3.10mm)