2TPSF270M9G
CAP TANT POLY 270UF 2V 1411
قسمت # NOVA:
108-480423-2TPSF270M9G
شماره قطعه سازنده:
2TPSF270M9G
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
270 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2 V 1411 (3528 Metric) 9mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه 2TPSF
سلسلهPOSCAP™ TPSF
ظرفیت270 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد1411 (3528 Metric)
اندازه / ابعاد0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)