25TQC5R6M
CAP TANT POLY 5.6UF 25V 1411
قسمت # NOVA:
108-468758-25TQC5R6M
شماره قطعه سازنده:
25TQC5R6M
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
5.6 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 1411 (3528 Metric) 100mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه 25TQC
سلسلهPOSCAP™ TQC
ظرفیت5.6 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد1411 (3528 Metric)
اندازه / ابعاد0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)