ETPF680M5H
CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
قسمت # NOVA:
108-480328-ETPF680M5H
شماره قطعه سازنده:
ETPF680M5H
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
680 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 2917 (7343 Metric) 5mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهPOSCAP™ TPF
ظرفیت680 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.157" (4.00mm)