16TQC47MYFD
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
قسمت # NOVA:
108-469583-16TQC47MYFD
شماره قطعه سازنده:
16TQC47MYFD
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 55mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه 16TQC
سلسلهPOSCAP™ TQC
ظرفیت47 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)