T520D477M006ATE030
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
قسمت # NOVA:
108-479915-T520D477M006ATE030
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T520D477M006ATE030
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
470 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 30mOhm @ 100kHz
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه T520D
سلسلهKO-CAP® T520
ظرفیت470 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.122" (3.10mm)