T598D226M035ATE065
CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
قسمت # NOVA:
108-479912-T598D226M035ATE065
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T598D226M035ATE065
برگه اطلاعات فنی:
22 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35 V 2917 (7343 Metric) 65mOhm @ 100kHz
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه T598D
سلسلهKO-CAP® T598
ظرفیت22 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.122" (3.10mm)