PTS645SM95SMTR92LFS
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
قسمت # NOVA:
572-1205069-PTS645SM95SMTR92LFS
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PTS645SM95SMTR92LFS
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
More Information
دسته بندیسوئیچ های لمسی
سازندهC&K
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
روشناییNon-Illuminated
ولتاژ روشنایی (اسمی)-
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه PTS645
مواد محرکPolyamide (PA66), Nylon 6/6
نیروی عملیاتی 160gf
سلسله PTS645
عملکرد سوئیچOff-Mom
ارتفاع محرک خاموش PCB، عمودی9.50mm
طول محرک، زاویه راست-
جهت گیری محرکTop Actuated
طرح کلی6.00mm x 6.00mm
نوع روشنایی، رنگ-
جریانSPST-NO
سوئیچ سفر -
زندگی ماشینی 100,000 Cycles
تماس با رتبه @ ولتاژ0.05A @ 12VDC