95C06D4GWRT
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
قسمت # NOVA:
572-1214411-95C06D4GWRT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
95C06D4GWRT
بسته استاندارد:
380
برگه اطلاعات فنی:
Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
More Information
دسته بندیسوئیچ های لمسی
سازندهGrayhill Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
روشناییNon-Illuminated
ولتاژ روشنایی (اسمی)-
دمای عملیاتی -25°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 95C06
مواد محرکPolyamide (PA), Nylon
نیروی عملیاتی 260gf
سلسله 95C
عملکرد سوئیچOff-Mom
ارتفاع محرک خاموش PCB، عمودی9.50mm
طول محرک، زاویه راست-
جهت گیری محرکTop Actuated
طرح کلی6.20mm x 6.20mm
نوع روشنایی، رنگ-
جریانSPST-NO
سوئیچ سفر 0.25mm
زندگی ماشینی 500,000 Cycles
تماس با رتبه @ ولتاژ0.05A @ 12VDC