B82805A0773A250
P100625 E6.3 SMT PUSH-PULL TRANS
قسمت # NOVA:
582-1879610-B82805A0773A250
شماره قطعه سازنده:
B82805A0773A250
بسته استاندارد:
900
برگه اطلاعات فنی:
Forward, Push-Pull Converters For For DC/DC Converters SMPS Transformer 500VAC Isolation 250kHz Surface Mount
More Information
دسته بندیمبدل سوئیچینگ، ترانسفورماتورهای SMPS
سازندهEPCOS - TDK Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهB82805
تایپ کنیدFor DC/DC Converters
چیپست مورد نظر-
سازنده چیپست-
ولتاژ - اولیه-
ولتاژ - کمکی-
دمای عملیاتی -25°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.224" (5.70mm)
رد پا0.315" L x 0.378" W (8.00mm x 9.60mm)
اندوکتانس @ فرکانس 77µH @ 50kHz
ولتاژ - جداسازی500VAC
فرکانس 250kHz