Z-15GW22S-B
SWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
قسمت # NOVA:
571-1142723-Z-15GW22S-B
شماره قطعه سازنده:
Z-15GW22S-B
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Automation and Safety
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC30 V
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 80°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه Z-15G
نیروی عملیاتی 200gf
سلسله Z
نیروی رهاسازی42gf
قبل از سفر-
سفر دیفرانسیل0.031" (0.8mm)
سفر بیش از حد0.094" (2.4mm)
موقعیت عملیاتی 1.188" (30.2mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 20,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 500,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP40
رتبه فعلی (آمپر) 15A (AC), 6A (DC)