Z-15GQ-B74-K
BASIC SWITCH
قسمت # NOVA:
571-1142745-Z-15GQ-B74-K
شماره قطعه سازنده:
Z-15GQ-B74-K
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Chassis Mount
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 80°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه Z-15G
نیروی عملیاتی 250 ~ 350gf
سلسله Z
نیروی رهاسازی114gf
قبل از سفر0.015" (0.4mm)
سفر دیفرانسیل0.002" (0.05mm)
سفر بیش از حد0.217" (5.5mm)
موقعیت عملیاتی 0.859" (21.8mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 20,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 500,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP40
رتبه فعلی (آمپر) 15A (AC), 6A (DC)