D3V-16-2C25
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
قسمت # NOVA:
571-1133727-D3V-16-2C25
شماره قطعه سازنده:
D3V-16-2C25
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPST-NC Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Electronics Inc-EMC Div
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC30 V
رتبه بندی ولتاژ - AC250 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 105°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه D3V
نیروی عملیاتی 200gf
سلسله D3V
نیروی رهاسازی50gf
قبل از سفر0.047" (1.2mm)
سفر دیفرانسیل0.016" (0.4mm)
سفر بیش از حد0.040" (1.0mm)
موقعیت عملیاتی 0.579" (14.7mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPST-NC
زندگی ماشینی 10,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 100,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP40
رتبه فعلی (آمپر) 16A (AC), 10A (DC)
نوع محرکRound (Pin Plunger)
سبک خاتمهQuick Connect - 0.187" (4.7mm)