V7-1Z10E9
SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 277V
قسمت # NOVA:
571-1141141-V7-1Z10E9
شماره قطعه سازنده:
V7-1Z10E9
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهHoneywell Sensing and Productivity Solutions
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - AC277 V
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه V7-1
نیروی عملیاتی 225gf
سلسله V7
نیروی رهاسازی20gf
قبل از سفر0.047" (1.2mm)
سفر دیفرانسیل0.010" (0.25mm)
سفر بیش از حد0.050" (1.27mm)
موقعیت عملیاتی 0.579" (14.7mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 10,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 100,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورود-
رتبه فعلی (آمپر) 25A (AC)
نوع محرکRound (Pin Plunger)
سبک خاتمهQuick Connect - 0.250" (6.3mm)