Z-15GW2255-B7-K
SWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
قسمت # NOVA:
571-1142866-Z-15GW2255-B7-K
شماره قطعه سازنده:
Z-15GW2255-B7-K
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -15°C ~ 80°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه Z-15G
نیروی عملیاتی 200gf
قبل از سفر-
سفر دیفرانسیل0.031" (0.8mm)
سفر بیش از حد0.094" (2.4mm)
موقعیت عملیاتی 1.188" (30.2mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 20,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 500,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP62
رتبه فعلی (آمپر) 15A (AC), 6A (DC)