D3V-16G-1C25
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
قسمت # NOVA:
571-1142419-D3V-16G-1C25
شماره قطعه سازنده:
D3V-16G-1C25
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Chassis Mount
رتبه بندی ولتاژ - AC250 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 105°C
نیروی رهاسازی50gf
قبل از سفر0.047" (1.2mm)
سفر دیفرانسیل0.012" (0.3mm)
سفر بیش از حد0.040" (1.0mm)
موقعیت عملیاتی 0.579" (14.7mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
حفاظت از ورودIP40
رتبه فعلی (آمپر) 16A (AC), 10A (DC)
نوع محرکRound (Pin Plunger)
سبک خاتمهQuick Connect - 0.187" (4.7mm)