V-15G3-1C25-K
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
قسمت # NOVA:
571-1132302-V-15G3-1C25-K
شماره قطعه سازنده:
V-15G3-1C25-K
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Electronics Inc-EMC Div
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC125 V
رتبه بندی ولتاژ - AC250 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 80°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه V-15
نیروی عملیاتی 70gf
سلسله V
نیروی رهاسازی6.118gf
قبل از سفر0.354" (9.0mm)
سفر دیفرانسیل0.110" (2.8mm)
سفر بیش از حد0.079" (2.0mm)
موقعیت عملیاتی 0.600" (15.2mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 50,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 100,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP40
رتبه فعلی (آمپر) 15A (AC), 100mA (DC)
نوع محرکLever, Straight
سبک خاتمهQuick Connect - 0.187" (4.7mm)