D4E-1G20N
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V
قسمت # NOVA:
571-1144457-D4E-1G20N
شماره قطعه سازنده:
D4E-1G20N
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Automation and Safety
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC30 V
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -10°C ~ 80°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه D4E-1G20
نیروی عملیاتی 400gf
سلسله D4E-xN
نیروی رهاسازی80gf
قبل از سفر0.080" (2.0mm)
سفر دیفرانسیل0.012" (0.3mm)
سفر بیش از حد0.158" (4.0mm)
موقعیت عملیاتی 0.909" (23.1mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 10,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 500,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP67 - Dust Tight, Waterproof
رتبه فعلی (آمپر) 5A (AC/DC)