V-16G-3C25-L(R)
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
قسمت # NOVA:
571-1159644-V-16G-3C25-L(R)
شماره قطعه سازنده:
V-16G-3C25-L(R)
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPST-NO Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Electronics Inc-EMC Div
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC125 V
رتبه بندی ولتاژ - AC250 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 80°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه V-16
نیروی عملیاتی 200gf
سلسله V
نیروی رهاسازی50gf
قبل از سفر0.047" (1.2mm)
سفر دیفرانسیل0.016" (0.4mm)
سفر بیش از حد0.040" (1.0mm)
موقعیت عملیاتی 0.579" (14.7mm)
عملکرد سوئیچOff-Mom
جریانSPST-NO
زندگی ماشینی 50,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 100,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP40
رتبه فعلی (آمپر) 16A (AC), 100mA (DC)
نوع محرکRound (Pin Plunger)
سبک خاتمهQuick Connect - 0.187" (4.7mm)