V7-2B17D8-162
SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 125V
قسمت # NOVA:
571-1137581-V7-2B17D8-162
شماره قطعه سازنده:
V7-2B17D8-162
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهHoneywell Sensing and Productivity Solutions
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC125 V
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه V7-2
نیروی عملیاتی 10gf
سلسله V7
نیروی رهاسازی0.510gf
قبل از سفر0.650" (16.5mm)
سفر دیفرانسیل0.170" (4.3mm)
سفر بیش از حد0.380" (9.65mm)
موقعیت عملیاتی 0.600" (15.2mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 10,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 100,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورود-
رتبه فعلی (آمپر) 11A (AC), 500mA (DC)
نوع محرکLever, Straight
سبک خاتمهQuick Connect - 0.187" (4.7mm)