V15T22-CC300
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 22A 250V
قسمت # NOVA:
571-1131706-V15T22-CC300
شماره قطعه سازنده:
V15T22-CC300
بسته استاندارد:
1,200
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPST-NC Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهHoneywell Sensing and Productivity Solutions
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - AC250 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 125°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه V15T22
نیروی عملیاتی 300gf
سلسله V15
نیروی رهاسازی75gf
قبل از سفر0.063" (1.6mm)
سفر دیفرانسیل0.016" (0.4mm)
سفر بیش از حد0.030" (0.76mm)
موقعیت عملیاتی 0.579" (14.7mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPST-NC
زندگی ماشینی 5,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 10,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورود-
رتبه فعلی (آمپر) 22A (AC)
نوع محرکRound (Pin Plunger)
سبک خاتمهQuick Connect - 0.250" (6.3mm)