X-10GQ22-B
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 30V
قسمت # NOVA:
571-1142798-X-10GQ22-B
شماره قطعه سازنده:
X-10GQ22-B
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Panel Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Automation and Safety
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC30 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 80°C
نوع نصبPanel Mount
شماره محصول پایه X-10G
نیروی عملیاتی 510gf
سلسله X
نیروی رهاسازی114gf
قبل از سفر0.035" (0.9mm)
سفر دیفرانسیل0.007" (0.18mm)
سفر بیش از حد0.141" (3.6mm)
موقعیت عملیاتی 1.313" (33.4mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 1,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 100,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP00
رتبه فعلی (آمپر) 10A (DC)